Haber Detayı
12 Ağustos 2020 - Çarşamba 11:58
 
Manyas MYO’da Tanıtım Günleri Başladı
Bandırma 17 Eylül Üniversitesi’ne bağlı Manyas Meslek Yüksek Okulu’na mevcut bölümlere ek olarak yeni bir bölüm daha eklendi.
Yerel Haberler Haberi


Ülkemizin en genç üniversitelerinden biri olan ve buna rağmen 2017 yılı Üniversite Akademik performans sıralamasında 108 devlet üniversitesi arasında 25. olma başarısını gösteren okulda, aynı sıralamada Denizcilik Fakültesi birinci olmuştu. 

2019 yılı Akademik performans sıralamasında ise Bandırma 17 Eylül Üniversitesi 123 devlet üniversitesi arasında 28. sırada yer almayı başarmış, 2006 yılından sonra kurulmuş olan 70 devlet üniversitesi arasında ki sıralamada ise 9. olmuştu.  

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi geçtiğimiz Çarşamba günü yerleşkelerinin bulunduğu, Bandırma, Gönen, Erdek, Susurluk ve Manyas’ta stant kurarak 14 Ağustos Cuma gününe kadar sürecek olan tanıtım günlerine başladı. 

İlçemiz Atatürk Meydanında ki stantta her zaman bir görevli bulunarak okul ve bölümler hakkında öğrencileri ve aileleri bilgilendiriyor. Bu yıl Manyas Meslek Yüksek Okulu’nda Bankacılık ve Sigortacılık, İş Sağlığı ve Güvenliği, Medya ve İletişim, Sağlık  Kurumları İşletmeciliği, Sosyal Güvenlik Bölümlerine ek olarak Özel Güvenlik ve Koruma bölümü de açılacak. 1200 aktif öğrencinin bulunduğu Meslek Yüksek Okulumuz da 2021-2022 Eğitim Öğretim yılında ise Medya ve İletişim Bölümü bünyesinde Pazarlama ve Reklamcılık programının da yer alacağı açıklandı. 

Kaynak: (MSG) - Manyas'ın Sesi Gazetesi Editör: Taygun Ertan
 
Etiketler: Manyas, MYO’da, Tanıtım, Günleri, Başladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Bizim Gazete
Yazarlar
Resmi İlan

The file /home/u9141554/manyasinsesigazetesi.com/footer.php is corrupted.